Otwieram nową klinikę – L’experta!

Już niedługo będę mogła zaprosić Was na konsultacje i leczenie do mojej nowej kliniki L’experta, którą otwieram wraz z mężem – dr. Markiem Wasilukiem na warszawskim Ursynowie!

Wielu z Was nie tylko czytuje mój blog oraz obserwuje profile społecznościowe, ale również jest moimi pacjentami. Te osoby na pewno wiedzą, że praktykę ortodontyczną prowadzę we własnej klinice Triclinium, która mieści się w Warszawie przy al. KEN 47/13.

To miejsce 12 lat temu otworzyłam wraz z mężem – dr. Markiem Wasilukiem, który zajmuje się medycyną estetyczną. Wcześniej oczywiście pracowałam w innych gabinetach, ale obydwoje od początku naszej działalności zawodowej chcieliśmy działać w oparciu o unikalne podejście i najlepsze metody terapeutyczne. Wiedzieliśmy, że tylko „będąc na swoim” będziemy mogli pracować w sposób niczym nieskrępowany, dokładnie tak jak chcemy. Tak powstało Triclinium!

Od momentu ukończenia studiów medycznych staramy się pogłębiać swoją wiedzę i udoskonalać nasze metody leczenia. Ja w trakcie tych lat, ukończyłam kilkadziesiąt kursów z zakresu stomatologii, ortodoncji i medycyny estetycznej oraz studia podyplomowe: kosmetologia w medycynie, medycyna estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz ortodontyczne MSc in Orthodontics na Donau University w Austrii. Za dwa miesiące kończę dwuletnie międzynarodowe szkolenie  dla ortodontów FACE – Functional and Cosmetic Excellence.

Mój mąż, jako pierwszy i do tej pory jedyny Polak, ukończył studia MSc in Aesthetic Medicine (studia magisterskie, Medycyna Estetyczna) w szkole Barts and The London School of Medicine and Dentistry na prestiżowym uniwersytecie Queen Mary University of London, uzyskując lokatę z wyróżnieniem. Kilka lat temu obydwoje zaczęliśmy prowadzić  blogi eksperckie i wydaliśmy książki popularnonaukowe.

To znakomicie pokazuje cechy naszych charakterów – fascynację medycyną, ambicję, upartość w dążeniu do celu, ale i cierpliwość oraz nastawienie na ciągły rozwój. Tacy jesteśmy i to przekłada się na to jak pracujemy.

Zawsze przyświeca nam profesjonalne i innowacyjne podejście. Nigdy nie kierowaliśmy się modą czy trendami, ale skutecznością i najwyższą jakością oferowanych terapii. Chcemy pomagać ludziom i leczyć ich najlepiej jak potrafimy, patrząc szeroko na ich zdrowie oraz urodę. Często łamiemy schematy postępowania oraz wychodzimy poza standardy wykorzystywanych metod, tworząc własne, autorskie terapie. Jest to nieodzowny i fundamentalny element filozofii naszej firmy – z wielką pasją i mądrością ciągle, coraz lepiej dbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie naszych Pacjentów!

Takie podejście, przekłada się wspaniale na efekty naszej pracy!  Nadal pragniemy rozwijać swoje medyczne pasje i  leczyć zespołowo z naciskiem na holistyczne spojrzenie na ludzki organizm. Chcemy leczyć jeszcze skuteczniej, jeszcze bardziej skomplikowane problemy. Dążymy również do tego, aby komfort i przyjemność z przebywania w naszej klinice były jak największe, aby każda osoba czuła się w u nas wyjątkowo i komfortowo.  Dlatego zupełnie naturalnie dla nas, przyszedł moment otwarcia nowej, przyjaznej i większej  kliniki!

Otwieramy L’expertę!

L’experta będzie piękną, przestronną kliniką, o powierzchni ponad 500 m2, z aż 3 kondygnacjami, oraz nowoczesnymi i przytulnymi wnętrzami. Cieszę się, ponieważ to miejsce będzie otwierało przed nami i naszymi pacjentami mnóstwo nowych możliwości.

Zdecydowaliśmy się, aby poszerzyć naszą dotychczasową ofertę o nowe autorskie zabiegi. Stworzyliśmy także specjalną ofertę VIP i Premium. Otworzymy również strefę SPA i relaksu. Wiemy bowiem, jak ważny jest wypoczynek dla utrzymania organizmu w dobrej kondycji. Będzie to miejsce, które pozwoli dopełnić efekty naszych terapii i dać odpocząć ciału i duszy. Wyposażamy je w najbardziej nowatorskie urządzenia, służące przyspieszeniu i wzmożeniu fizjologicznych procesów regeneracyjnych. Każdy pacjent będzie mógł tu wpłynąć leczniczo na wiele aspektów funkcjonowania jego organizmu, ale i po prostu miło spędzić czas oraz odpocząć przed i po zabiegu.

Niezwykłym wyróżnikiem naszej nowej kliniki będzie holistyczne, całościowe dbanie o Pacjenta, który będzie mógł mieć pewność, że zatroszczymy się o jego wygląd oraz dobre samopoczucie w sposób wielowymiarowy. Specjaliści wszystkich dziedzin L’experty – ortodoncji, stomatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki i odnowy biologicznej będą bowiem umiejętnie współpracować ze sobą i interdyscyplinarnie leczyć naszych pacjentów, co pozwoli uzyskiwać najlepsze efekty.

Na piętrze będzie znajdowało się serce kliniki, z wyraźnie oddzielonymi dużymi częściami składającymi się ze strefy medycyny estetycznej i kosmetologii oraz strefy stomatologiczno-ortodontycznej.

Towarzyszyć temu będzie oprawa pięknie urządzonych, jasnych, nowoczesnych wnętrz, zaprojektowanych nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale i przyjemności przebywania oraz wspaniała atmosfera – otwartości i uprzejmości naszego zespołu, zawsze życzliwego, uśmiechniętego oraz nastawionego na opiekę nad pacjentem już od progu. Chcemy bowiem, aby każdy u nas czuł się wspaniale.

Dla mnie, jako ortodonty znacząco poszerzą się możliwości leczenia pacjentów. Będę mieć do dyspozycji swojego zespołu, aż trzy nowocześnie wyposażone gabinety oraz pracownię rentgenowską z nowym urządzeniem CBCT – stożkowej tomografii stomatologicznej.

Dzięki L’expercie nasza opieka będzie kompleksowa i jeszcze bardziej profesjonalna, a do tego niezwykle przyjemna.

Praca nad nową kliniką, która będzie mieściła się niedaleko Triclinium przy linii stacji metra jest przełomowym momentem w historii naszej działalności. Postanowiliśmy to uczcić zmianą nazwy firmy, która będzie podkreślała naszą misję – bycie zawsze ekspertami w tym co robimy!

Już teraz zapraszam Was na odwiedzenie podstrony opisującej nową klinikę  L’experta http://triclinium.pl/zamykamy-triclinium-otwieramy-lexperte/ a już niedługo na oficjalną stronę naszej nowej kliniki www.lexperta.pl

Zachęcam Was do obserwowania naszej strony internetowej, kanałów social media i zapisów na newsletter, gdzie będziemy informować o szczegółach tego ważnego dla nas wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *