O mnie

 

Nazywam się Kamila Wasiluk, jestem ortodontą i mamą trójki dzieci.
Wiem jak Polkom zależy na zdrowiu ich pociech, a prawidłowy zgryz to nie tylko estetyka, ale również zdrowie pacjenta. W rozwoju uzębienia kluczowy jest okres dzieciństwa, dlatego chcę się z Wami dzielić moją wiedzą stomatologiczno-ortodontyczną, tak abyście mogły wiedzieć, jak najlepiej dbać o uśmiech Waszych pociech.

Część porad kieruję również do Was drogie Mamy. Piszę jak w dorosłym wieku uzyskać proste, zdrowe i lśniące zęby oraz poczuć się pięknie. Poruszam przy tym aspekt estetyki całej twarzy i jej starzenia się, ponieważ budowa zgryzu nierozerwalnie na nią wpływa.

Ortodoncja to dział stomatologii, który skradł moje serce. W 2002 roku ukończyłam studia stomatologiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ale stale poszerzam swoją wiedzę i szukam jak najlepszych rozwiązań, tak by krzywe zęby jak puzzle złożyły się w świetnie pasującą całość. Dlatego m.in. zdecydowałam się na odbycie podyplomowych trzy letnich studiów specjalizacyjnych na Donau University w Austrii. Ukończyłam je z sukcesem uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics.
Wiem, że bardzo ważne w uzyskaniu idealnego odbioru estetycznego twarzy jest nie tylko estetyka uzębienia, ale też całej twarzy. Dlatego rozwijałam swoje zainteresowania pogłębiając wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Ukończyłam studia podyplomowe „Kosmetologia dla lekarzy” w Wyższej Szkole Kosmetologii i Promocji Zdrowia oraz studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Na co dzień leczę swoich pacjentów w Warszawie, w klinice L'experta, którą prowadzę wraz z moim mężem – dr. Markiem Wasilukiem.

Moją ambicją jest szerzenie wiedzy i zwiększenie świadomości stomatologiczno-ortodontycznej wśród Polek stąd pomysł na ten blog.

Zapraszam Was do lektury, zadawania pytań i dyskusji.

Pozdrawiam,
Kamila Wasiluk

 
Sprawdź mojego bloga!
Please select template "blog excerpts" from the page attributes panel (right side) to make this shortcode work